netPR.pl wystartował

netPR.pl wystartował

Marek Woźniak

Marek Woźniak

19 marca wystartował serwis netPR.pl, który jako pierwszy w Polsce będzie świadczył usługi z zakresu Internet public relations. W swoich działaniach skupi się na niedocenianych do tej pory technikach pozycjonowania adresów witryn (web positioning), jak również na współpracy z mediami, głównie mediami online.

Najważniejszym medium i podstawowym narzędziem komunikacji netPR.pl będzie Internet. Web positioning to jeden z najbardziej efektywnych sposobów zwiększania ruchu w serwisach internetowych. 90% Internautów w poszukiwaniu informacji korzysta z wyszukiwarek i katalogów, dlatego tak ważne jest, by adres witryny pojawił się na liście wyników wyszukiwania jak najwyżej.

W serwisie netPR.pl udostępniono bezpłatną aplikację do sprawdzania pozycji strony w zasobach wyszukiwarek: Onet, Wirtualna Polska, Interia, Poland.com, Portal i AltaVista. Zarejestrowani użytkownicy już wkrótce będą mieli możliwość stałego monitorowania pozycji swojej strony w rankingu. Serwis został stworzony z myślą o firmach internetowych oraz takich, które chcą aktywnie zaistnieć w sieci. Twórcy netPR.pl liczą na duże zainteresowanie usługami, których brakuje na polskim rynku.