netPR.pl wzmacnia zespół, przygotowując się do wprowadzenia na rynek nowych usług

netPR.pl wzmacnia zespół, przygotowując się do wprowadzenia na rynek nowych usług

W charakterze Key Account Managera do netPR.pl dołączył Sebastian Kuśmierek. Będzie odpowiedzialny za sprzedaż nowej usługi - systemów internetowych transmisji wideo - którą netPR.pl planuje oficjalnie wprowadzić na rynek na przełomie maja i czerwca br. Wzmocnione kadrowo zostało również zaplecze technologiczne firmy.

Sebastian Kuśmierek swoje doświadczenie zawodowe związane z nowymi technologiami zdobywał zajmując się od 2006 roku organizowaniem transmisji internetowych. Działał głównie w środowisku spółek giełdowych notowanych na warszawskim parkiecie, skupiając się na komunikacji wideo z inwestorami. Wiedzę teoretyczną w zakresie public relations pogłębia na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim.

Nowy produkt netPR.pl ma umożliwić każdej zainteresowanej firmie i instytucji pozyskanie przyjaznego w użyciu i dostępnego kosztowo systemu do realizacji transmisji wideo z poziomu własnej witryny internetowej. Rozwiązanie proponowane przez netPR.pl ma przełamać dwie podstawowe bariery w komunikacji wideo, jakimi są: skomplikowana obsługa wymagająca kwalifikacji technicznych oraz wysokie koszty.

Rolą Sebastiana, który dysponuje szeroką wiedzą na temat dostępnych rozwiązań transmisji wideo w Internecie, będzie wspieranie klientów w zakresie komunikacji wideo i przekonanie ich do nowego produktu.

W związku z nową ofertą wideo wzmocniony został dedykowany zespół programistów front-end. netPR.pl konsekwentnie inwestuje w kompleksowe wdrożenie metodyki agile development oraz reorganizuje i wzmacnia zaplecze techniczne, dążąc do tego, aby nowe funkcjonalności pojawiały się szybciej, były bardziej niezawodne, a klienci brali czynny udział w projektowaniu przyszłych rozwiązań.

Systemy konferencji wideo netPR.pl będą oferowane w przyjaznym modelu biznesowym SaaS - Software as a Service, ułatwiającym firmom i instytucjom dostęp do nowych technologii. Z systemem konferencji wideo mieli okazję zapoznać się już uczestnicy VIII Kongresu PR w Rzeszowie.

***

netPR.pl Sp. z o.o. jest firmą technologiczną, która oferuje oprogramowanie internetowe wspomagające komunikację jako usługę (model SaaS - Software as a Service). Specjalizuje się w rozwijaniu systemów prasowych, serwisów relacji inwestorskich i technologii wideo w Internecie. Z rozwiązań netPR.pl korzystają m.in.: Grupa BRE, Grupa Generali, Bank Pekao SA, Kredyt Bank, ING Bank, Grupa Euro RSCG, Grupa TP, Grupa Energa, Ericsson, Gazeta.pl, Wirtualna Polska oraz kilkadziesiąt innych firm i instytucji w Polsce. netPR.pl jest operatorem pierwszego w Polsce serwisu dystrybucji komunikatów prasowych - http://media.netpr.pl (wire service) oraz technologii monitoringu mediów online.