Biura prasowe netPR.pl w ofercie DOOK.pl

Biura prasowe netPR.pl w ofercie DOOK.pl

Dzięki podpisanej umowie o współpracy wrocławska firma DOOK poszerzyła swoją ofertę o biura prasowe netPR.pl. Docelowo DOOK zajmie się również implementacją systemów biur prasowych netPR.pl oraz pełną obsługą swoich klientów w tym zakresie.

W początkowej fazie współpracy biura prasowe klientów DOOK będą implementowane przez netPR.pl. Docelowo planowane jest przejęcie przez partnera zarówno wdrożeń, jak i opieki serwisowej oraz wsparcia swoich klientów w zakresie obsługi tych systemów.

- Nasze rozwiązania mogą być implementowane przez zewnętrzne firmy. Zasadniczym problemem jest jednak odpowiedzialność za jakość tych wdrożeń, wymagających zaawansowanej wiedzy technicznej i doświadczenia – mówi Marek Woźniak, prezes zarządu netPR.pl. – Tego rodzaju partnerstwo jest dla nas nowym doświadczeniem, ale wierzę, że DOOK  jest idealną firmą do przetarcia szlaków.

- Pomagamy wdrażać strategie obecności marki w internecie i zależy nam, aby nasi klienci mieli możliwość korzystania z najlepszych rozwiązań na rynku – mówi Dmitrij Żatuchin, wiceprezes zarządu DOOK. – System biura prasowego netPR.pl to skuteczne narzędzie, które na pewno spotka się z uznaniem naszych klientów.

W ramach pilotażu DOOK we własnym zakresie wdrożyła demonstracyjne biuro prasowe http://media.dook.pl/. Jest to prosta wersja, wyposażona jednak we wszystkie usługi dystrybucji informacji. Biuro będzie służyło również do komunikacji własnej firmy.

Informacja o nowej ofercie znajduje się pod adresem http://dook.pl/oferta/ - system_pr.

System biura prasowego netPR.pl to efektywne narzędzie do zarządzania komunikacją firmy, umożliwiające sterowanie zasięgiem informacji w czasie, wykorzystujące multimedialne formy przekazu i różne kanały dystrybucji. Jego największym atutem jest wysoka sprawność medialna. Wynika ona z zaawansowanych funkcjonalności aplikacji, ułatwiających dostęp do materiałów prasowych firmy oraz z wbudowanych usług dystrybucji informacji. W ostatnim czasie rozwiązanie wzbogacono o możliwość integracji z serwisami społecznościowymi, takimi jak YouTube czy Facebook.

Biura prasowe są oferowane w modelu SaaS (Software as a Service), który pozwala szybko wdrażać nowoczesne technologie w biznesie. Z rozwiązań netPR.pl korzysta ponad 400 firm w Polsce i w Europie.

Więcej informacji znajduje się na stronie netpr.pl i dook.pl.

 

 


***

netPR.pl sp. z o.o. jest firmą technologiczną, która oferuje oprogramowanie internetowe wspomagające komunikację jako usługę (model SaaS - Software as a Service). Specjalizuje się w rozwijaniu systemów prasowych, serwisów relacji inwestorskich i technologii wideo w internecie – hosting wideo oraz systemy wideokonferencyjne. Z rozwiązań netPR.pl korzystają m.in.: Grupa BRE, Grupa Generali, Bank Pekao SA, Kredyt Bank, ING Bank, Grupa Euro RSCG, PKO Bank Polski, Grupa Energa, Ericsson, Gazeta.pl, Wirtualna Polska. Łącznie przez rozwiązania netPR.pl komunikuje ponad 400 firm i instytucji. netPR.pl jest operatorem pierwszego w Polsce serwisu dystrybucji komunikatów prasowych - http://media.netpr.pl (wire service) oraz właścicielem marki videoPR.pl.

DOOK Edustation Sp. z o.o. Sp. k. pomaga wdrażać strategie obecności marki w internecie. Od 2010 roku zrealizowała ponad 60 kreatywnych pomysłów na potrzeby internetu i mobile. Rozwija projekty autorskie, takie jak MallMap – system do zarządzania powierzchniami handlowymi i najemcami wraz z mapą online czy Augmented Reality „made in Poland”, stosując własną technologię, dzięki czemu możliwe jest znaczne obniżenie kosztu wdrożenia, a także DOOK CMS. Mocną stroną są aplikacje na platformy społecznościowe (facebook.com, nk.pl, vk.com) oraz mobilne – iOS i Google Android. Firma jest partnerem technologicznym projektów internetowych inkubowanych w ramach funduszu HexFund (www.hexfund.com).