Internetowe biuro prasowe w serwisie Imago Public Relations

Internetowe biuro prasowe w serwisie Imago Public Relations

W witrynie agencji Imago Public Relations zostało udostępnione biuro prasowe oraz internetowy system wspomagający relacje z mediami. Dzięki temu rozwiązaniu agencja i jej klienci zyskają na skuteczności wielokanałowej dystrybucji informacji oraz wymierności efektów prowadzonych działań. 

Funkcjonalność aplikacji umożliwia dziennikarzom dotarcie zarówno do aktualnych   jak  i archiwalnych informacji prasowych, dodatkowych materiałów dla mediów, galerii zdjęć i materiałów audiowizualnych. Konsultanci Imago PR będą mieli możliwość nadać informacji ekskluzywny charakter poprzez skierowanie jej z wyprzedzeniem do wybranej grupy dziennikarzy i nałożenia na nią embarga czasowego. Opcjonalnie system umożliwia dystrybucję informacji do mediów przez serwis prasowy media.netPR.pl oraz serwisy i wyszukiwarki internetowe. 

Agencja Imago Public Relations jest pierwszą agencją PR w południowej Polsce, a czwartą w kraju, która wprowadziła rozwiązanie netPR.pl do swojego serwisu internetowego.  

- Internetowe biuro prasowe jest w naszej branży wciąż sporą nowością. Pomimo że w znaczący sposób podnosi jakość naszej pracy oraz oferowanych usług, większość firm oraz agencji PR nie dostrzega jeszcze korzyści płynących z jego zastosowania - powiedział Rafał Czechowski prezes Imago PR - Specyfika pracy konsultanta ds. PR wymaga mobilności, pracy w różnych miejscach i o różnych porach. Nasz nowy system prasowy dostępny przez internet daje możliwość efektywnej pracy poza biurem - dodał

System został zaprojektowany i wykonany przez netPR.pl, firmę specjalizującą się w budowie biur prasowych i internetowych narzędzi komunikacji wspomagających PR. 

- Imago PR jest kolejną agencją PR która wybrała nasze rozwiązanie. Oprócz niskich kosztów i szybkości wdrożenia, została doceniona funkcjonalność i możliwość rozbudowy narzędzia o dodatkowe funkcje. Agencja zyskała również możliwość oferowania biur prasowych swoim klientom bez konieczności inwestowania w zwiększenie kompetencji i zasobów IT.- powiedział Marek Woźniak, dyrektor netPR.pl

Biuro prasowe agencji znajduje się pod adresem http://www.imagopr.pl.  

 

***

netPR.pl dostarcza i rozwija profesjonalne narzędzia i usługi internetowe wspomagające działania public relations. Jest operatorem pierwszego w Polsce serwisu dystrybuującego komunikaty prasowe - http://media.netPR.pl (wire service) oraz systemu monitoringu mediów online. Oferowane przez netPR.pl wirtualne biura prasowe, narzędzia online do indywidualnej komunikacji firmy z mediami oraz usługi web positioningu dają firmom gwarancję widoczności w sieci.
netPR.pl jako jedyna firma w Polsce działa w ramach sieci partnerów NetBooster- lidera w zakresie międzynarodowego pozycjonowania witryn.

***

Imago Public Relations jest jedną z najstarszych firm PR na południu Polski, członkiem The Association of Communication Experts (The ACE). Do klientów agencji należą m.in. MBM Ontrack odzyskiwanie danych, Logotec Engineering Group, KnightFrank – zarządca Altus – najnowocześniejszego biurowca w Katowicach, GEA TC i PSEG.