Do publikacji tylko 2 kliki

Do publikacji tylko 2 kliki

Od początku listopada br. każda informacja z dziedziny bankowości, finansów i ubezpieczeń opublikowana w biurach prasowych firm wykorzystujących rozwiązania netPR.pl trafi automatycznie do systemu redakcyjnego wortalu PRnews.pl. Wystarczą tylko 2 kliki, aby informacja pojawiła się w serwisie jako informacja redakcyjna.

Informacje pochodzące z Banku Pekao S.A., mBanku, MultiBanku, Raiffeisen Bank i PZU trafią do PRnews.pl natychmiast po ich opublikowaniu w systemach prasowych ww. firm, ułatwiając pracę redakcji i zapewniając komfort bardzo szybkiego dostępu do informacji. Zastosowane rozwiązanie wyeliminuje możliwość zaginięcia interesującej informacji oraz umożliwi dostęp do załączników graficznych i backgrounderów.

Celem PRnews.pl jest dostarczanie aktualnych i ciekawych informacji ze świata bankowości. Współpraca z netPR.pl znacząco uprości to zadanie. Z technologii biur prasowych netPR.pl korzysta już kilka instytucji, których działalność interesuje czytelników naszego serwisu - mówi Michał Macierzyński, autor PRnews.pl. Jest to ułatwienie szczególnie w przypadku takich małych redakcji jak nasza. Z listy branżowych komunikatów dostępnych na platformie netPR.pl możemy wybierać te, które pasują do profilu naszego serwisu. Aby redagować tekst i opublikować go w serwisie wystarczą jedynie dwa kliknięcia myszki.

Narzędzia które rozwiajamy są odpowiedzią na tłok komunikacyjny. Naszym celem jest ułatwienie w dotarciu informacji w sposób oczekiwany przez indywidualnego dziennikarza oraz redakcje mediów. Dotarcie z informacją wprost do systemu redakcyjnego to duże ułatwienie dla niewielkich mediów, ale wkrótce - obowiązujący standard w relacjach nie tylko z mediami online - powiedział Marek Woźniak, dyrektor netPR.pl.

***

Serwis PRnews.pl (www.prnews.pl) to działający od maja 2002 roku serwis poświęcony zagadnieniom bankowości, marketingu i public relations bankowego. Dodatkowo wortal uzupełniają bieżące komunikaty prasowe z innych branż. PRnews.pl współpracuje na co dzień z blisko trzydziestoma bankami. Na jego łamach można odnaleźć bogate zbiory wiadomości i artykułów związanych m.in. z finansami osobistymi i bankowością elektroniczną.

netPR.pl dostarcza i rozwija profesjonalne narzędzia i usługi internetowe wspomagające działania public relations. Jest operatorem pierwszego w Polsce serwisu dystrybuującego komunikaty prasowe - http://media.netPR.pl (wire service) oraz systemu monitoringu mediów online. Oferowane przez netPR.pl wirtualne biura prasowe, narzędzia online do indywidualnej komunikacji firmy z mediami oraz usługi web positioningu dają firmom gwarancję widoczności w sieci. netPR.pl jako jedyna firma w Polsce działa w ramach sieci partnerów NetBooster - lidera w zakresie międzynarodowego pozycjonowania witryn.