Wysyłki czasowe, inteligentne kadrowanie, zmiany w interfejsie

Wysyłki czasowe, inteligentne kadrowanie, zmiany w interfejsie

zrób to lepiej co nowego
Jacek Choroszewicz

Jacek Choroszewicz

Więcej możliwości automatyzacji procesów w newsroomie czy serwisie relacji inwestorskich, to więcej czasu na prawdziwe dbanie o relacje.

Bystre oczy niektórych Klientów już wypatrzyły zmiany po naszej dzisiejszej aktualizacji. Chciałbym więc dla wszystkich podsumować najważniejsze z nich dotyczące nowych funkcjonalności.

Wysyłki cykliczne

Najważniejszą zmianą są nowe Automatyzacje, które pozwalają na wykonywanie cyklicznych Akcji. Dzięk temu możemy np. ustawić cotygodniową wysyłkę newsletterów zawierających najnowsze publikacje czy też – sugerowane przez naszych Klientów – codzienne wysyłki notowań giełdowych dla pracowników czy inwestorów.

Oczywiście, mamy możliwość wykluczenia dat, które chcemy z harmonogramu wysyłek wyłączyć - na ten moment zdefiniowanym przez nas kalendarzem jest kalendarz dni bez sesji na GPW w 2017 roku, ale jeśli widzicie potrzebę dodania jakiegoś innego harmonogramu - napiszcie do nas na support@netpr.pl i na pewno coś poradzimy.

Inteligentne kadrowanie             

Od teraz, w ustawieniach pliku, możemy wybrać interesujący nas obszar zdjęcia. Nasz system, przy wszystkich konwersjach i skalowaniach (do miniaturek pliku w mailu, wyświetlania plików na stronie itp.) będzie dopasowywał kadrowanie w taki sposób, aby na pewno zawrzeć w nim wybrany przez Was fragment zdjęcia. To pierwszy z trzech etapów jeszcze lepszego dopasowania grafik na witrynach. Drugim etapem będzie zastosowanie tej funkcjonalności do zajawek komunikatów prasowych (na razie działa to tylko do miniaturek plików w presskicie). W trzecim – nauczymy nasz system rozpoznawać twarze, dzięki czemu bez potrzeby waszej pracy będzie dopasowywał kadrowanie tak, aby zawsze pokazać całą twarz obecnych na zdjęciu ludzi :)

Poprawiony interface

Przy okazji zmian wprowadziliśmy również poprawy w interfejsie naszego systemu. Zmiany dotyczą przede wszystkim dodawania zewnętrznych źródeł (przy okazji możecie zobaczyć, że dodaliśmy tam również możliwość podłączania zewnętrznych kanałów RSS ;) i automatyzacji.

Dokładniejszy opis tego, co możecie osiągnąć dzięki nowym funkcjonalnościom i jak to zrobić - już niedługo.