Odświeżony widok dashboardu zapowiedzią dalszych zmian

Odświeżony widok dashboardu zapowiedzią dalszych zmian

co nowego
Miłosz Ciekalski

Miłosz Ciekalski

Preludium do większych zmian - tak możemy nazwać piątkową aktualizację systemu. Dotyczyła ona w dużej mierze rzeczy, które nie są jeszcze widoczne dla użytkownika, jednak nie można pominąć nowego widoku dashboardu dla klientów pakietowych, czy odświeżenia dashboardu dla wszystkich użytkowników. Przedstawione modyfikacje zapowiadają kolejną aktualizację, która pojawi się już niebawem. 

Zostało to już wspomniane, że duża liczba zmian dotyczy aspektów systemu niewidzialnych dla użytkownika, ale te poprawki są kluczowe - mają za zadanie usprawnić działanie “silnika” całego oprogramowania. Jednak pomimo tego, w ostatniej aktualizacji znajdziemy parę udoskonaleń wizualnych.

 

Nowość dla klienta pakietowego

Zacznijmy od klienta korzystającego z pakietów dystrybucji infoWire.pl. Na niego czeka kompletnie nowy dashboard po utworzeniu konta. Wyskakujące okno, które przypomina nam o uzupełnieniu najpotrzebniejszych danych o firmie, to znana już funkcja, jednak wygląda ona teraz atrakcyjniej. Zresztą, zobaczcie sami.

pakiet1.jpg

Kolejne zmiany też są znaczące:

pakiet2.jpg

Odświeżenie dashboardu

Zmiana dla wszystkich klientów, którzy współpracują z nami regularnie dotyczy sekcji z przydatnymi linkami, w tym strony „Warsztaty netPR.pl”, gdzie możecie znaleźć odnośniki do naszego kanału YouTube z filmami instruktażowymi. Design tej części dashboardu jest przebudowany - duże ikony są intuicyjne i ułatwiają trafienie do odpowiedniej kategorii naszych samouczków.

samouczki.jpg

Ostatnią obserwowalną nowością jest odświeżenie wyglądu dashboardu strony głównej. W tym wypadku również nie przeżyjemy szoku ze względu na liczbę zmian, jednak jak mówi powiedzenie - „Diabeł tkwi w szczegółach”.

dashboard.jpg

Bardzo żałujemy, że nie mamy jeszcze możliwości pokazania zmian “wewnątrz” systemu, jednak musi wystarczyć obietnica, że jest ich naprawdę sporo i wydatnie wpływają one na ergonomię korzystania z oprogramowania netPR.pl. Jednak co się odwlecze to nie uciecze, dlatego po następnej aktualizacji będziemy mieli do pokazania o wiele więcej. Bądźcie czujni!


netPR.pl sp. z o.o. jest firmą technologiczną, dostawcą oprogramowania w chmurze wspomagającego komunikację firm, marketing, public relations oraz relacje inwestorskie. Firma uzyskała certyfikat ISO/IEC 27001:2013 oraz certyfikaty ISO/IEC 27017:2015 i ISO/IEC 27018:2019, dotyczące bezpieczeństwa przetwarzania danych (w tym danych osobowych) w chmurze.

netPR.pl sp. z o.o. jest właścicielem multimedialnej agencji informacyjnej infoWire.pl.

Zobacz na nasze certyfikaty