netPR.pl współpracuje z Bankier.pl

netPR.pl współpracuje z Bankier.pl

Informacje z dziedziny bankowości i finansów publikowane w biurach prasowych wykonanych w technologii netPR.pl trafią szybciej do systemu redakcyjnego portalu Bankier.pl

Podpisana w maju br. umowa współpracy ułatwia i przyśpiesza dotarcie informacji prasowych pochodzących ze świata biznesu do redakcji Bankier.pl. Redakcja portalu finansowego zyskuje natychmiastowy, wiarygodny i przyjazny dostęp do informacji prasowych pochodzących od kilkudziesięciu firm korzystających z rozwiązań biur prasowych netPR.pl.

Informacji prasowych krąży w internecie coraz więcej i coraz częściej występują problemy z jej uwiarygodnieniem. Przypadki podszywania się pod firmy i wysyłania do mediów i na grupy dyskusyjne informacji prasowych nieprawdziwych są już polską rzeczywistością i trzeba mieć tego świadomość. Dlatego podjęta współpraca jest kolejnym krokiem w usprawnieniu komunikacji naszych klientów z mediami. - powiedział Marek Woźniak, Dyrektor netPR.pl.

Umowa współpracy reguluje również wykorzystanie przez Bankier.pl rozwiązań prasowych oferowanych przez netPR.pl dla własnych celów komunikacyjnych wydawcy - Bankier.pl stanie się więc nie tylko odbiorcą informacji agregowanych przez netPR.pl ale również będzie wykorzystywał narzędzia netPR.pl do dystrybucji swoich informacji prasowych.

###

netPR.pl dostarcza profesjonalne narzędzia i usługi wspomagające komunikację. Specjalizuje się rozwijaniu systemów prasowych, z których korzystają m.in. Grupa PZU, Grupa BRE, Pekao SA, PTK Centertel oraz kilkadziesiąt innych firm i instytucji w Polsce. netPR.pl jest operatorem pierwszego w Polsce serwisu dystrybucji komunikatów prasowych do polskich i światowych mediów - http://media.netPR.pl (wire service) oraz technologii monitoringu mediów online.

 

Portal Bankier.pl jest czołowym finansowym serwisem informacyjnym oraz niezależnym pośrednikiem finansowym w polskim internecie. Według badania Megapanel PBI/Gemius, Bankier.pl jest najczęściej odwiedzanym serwisem w kategorii Biznes/Finanse/Prawo (z wyłączeniem serwisów ekonomicznych portali horyzontalnych).