Moduł "Dane tabelaryczne" w nowym wydaniu

Moduł "Dane tabelaryczne" w nowym wydaniu

co nowego
Piotr Ślusarczyk

Piotr Ślusarczyk

Wraz z najnowszą aktualizacją naszego oprogramowania, przeprowadziliśmy kosmetyczne modyfikacje w module Dane tabelaryczne. Jeśli posiadasz serwis relacji inwestorskich, zapewne z niego korzystasz. Zobacz co uległo zmianie.

Po pierwsze, z modułu Dane tabelaryczne zniknęło menu na pasku bocznym, w którym możliwa była nawigacja po folderach. Od teraz widok folderów (oraz niskatalogowanych arkuszy) jest widokiem domowym w głównej części ekranu:

1

Inaczej wygląda teraz także okno edycji danego arkusza. Pojawił się nowy toolbox wyjmujący najpopularniejsze opcje edycji na wierzch, ale wszystkie opcje dostępne dotąd po kliknięciu prawym klawiszem myszy na komórkę, nadal tam się znajdują.

2

Przenoszenie arkuszy pomiędzy folderami jest teraz możliwe po wybraniu stosownej opcji z rozwijanego menu na belce z arkuszem:

3

4

To wszystkie zmiany - mamy nadzieję, że nawigowanie po tym module będzie odtąd wygodniejsze :)

O module Dane tabelaryczne: moduł ten wykorzystywany jest przede wszystkim w serwisach relacji inwestorskich do prezentacji danych finansowych, struktur akcjonariatu, itp. w tabelach lub na animowanych wykresach tworzonych dynamicznie na podstawie wprowadzonych danych. To jednak nie musi być jego jedyne zastosowanie - jeśli w swojej witrynie chciałbyś pokazać dowolne dane liczbowe w atrakcyjny sposób - napisz do nas na sales@netpr.pl.


netPR.pl sp. z o.o. jest firmą technologiczną, dostawcą oprogramowania w chmurze wspomagającego komunikację firm, marketing, public relations oraz relacje inwestorskie. Firma uzyskała certyfikat ISO/IEC 27001:2013 oraz certyfikaty ISO/IEC 27017:2015 i ISO/IEC 27018:2019, dotyczące bezpieczeństwa przetwarzania danych (w tym danych osobowych) w chmurze.

netPR.pl sp. z o.o. jest właścicielem multimedialnej agencji informacyjnej infoWire.pl.

Zobacz na nasze certyfikaty