Aktualizacja oprogramowania netPR.pl - więcej szczegółów i możliwości.

Aktualizacja oprogramowania netPR.pl - więcej szczegółów i możliwości.

co nowego
Krzysztof Stasiełowicz

Krzysztof Stasiełowicz

Lepsza współpraca z klientami pocztowymi

 

W celu wymuszenia poprawnej interpretacji opisu Twoich wiadomości, przez niektóre programy pocztowe, wprowadziliśmy nową funkcjonalność, a mianowicie pole Tekst Podglądu w module Komunikator.

Dzięki temu rozwiązaniu, po wprowadzeniu odpowiedniego opisu, będziesz miał pewność, że Twoja wiadomość jest odpowiednio odczytywana i dobrze wyświetlana w klientach pocztowych.

Tekst podglądu to funkcjonalność, która wesprze temat Twojej kampanii i przybliży jej treść subskrybentom. Nie wyrządzaj szkody swojej organizacji, pozwalając klientowi pocztowemu decydować co pokazywać w skrzynce odbiorczej.

Przykład:

tekst podgladu jest

 

Nadal jednak możesz zdecydować się na automatyczne generowanie podglądu - wystarczy pozostawić pole Tekst Podglądu puste.


tekst podglądu

Bardziej przejrzyste statystyki

 

Kolejnym usprawnieniem jakie dodaliśmy do modułu Komunikator, są przejrzyste statystyki dotyczące Blokad wysyłki oraz Usunięć profilu

 

Pole Blokada wysyłki informuje Cię o tym, ilu z adresatów danej kampanii zrezygnowało z otrzymywania podobnych treści. Dokonali tego używając linku do wypisania się z listy adresowej, dedykowanego dla tej kampanii.

 

W polu Usunięcie profilu znajdziesz liczbę osób, które poprzez link zamieszczony w kampanii usunęły swój profil odbiorcy w panelu prywatności. Wyniki te będą widoczne przez 48 godzin od wystawienia żądania usunięcia. Po tym czasie dany profil przestaje istnieć, a co za tym idzie, całkowicie znika z systemu.

 

statystyki


Wiele operacji - jednym kliknięciem

 

Dodaną funkcjonalnością jest również nowa operacja masowa w module Kontakty.

Dla ułatwienia i przyśpieszenia Twojej pracy, wprowadziliśmy możliwość wypisania wyszukanych kontaktów z danej listy - wszystkich naraz. 

W połączeniu z wcześniej obecną już operacją przypisania wyszukanych kontaktów do listy, daje to duże możliwości masowego porządkowania kontaktów za pomocą tylko kilku kliknięć.

 

wypisz kontakty

Rozszerzona historia prawna kontaktu

 

W module Kontakty dodaliśmy możliwość ręcznego dodania wpisu do historii prawnej danego kontaktu. Dzięki temu rozwiązaniu, masz możliwość zachowania pełnej historii prawnej w jednym miejscu. Jest to miejsce do archiwizowania wszelkich interakcji, które odbywają się poza systemem netPR.pl, np. ustaleń poprzez wiadomości e-mail, połączenia telefoniczne, itp.

 

dodaj wpisdodaj wpis2

 

Uwaga! - Notatka raz zapisana nie może być edytowana ani zostać usunięta.Jeszcze lepsza przejrzystość prawna

 

Ostatnią nowością tej aktualizacji, jest możliwość szybkiego sprawdzenia w jakich zasadach jest używana Twoja klauzula prawna. W module Dane osobowe, w edycji klauzul od teraz masz również wgląd w te dane.

 

klauzule

 

 


netPR.pl spółka z o.o.  jest firmą technologiczną, która pomaga wdrażać rozwiązania w chmurze. Udostępnia oprogramowanie efektywne biznesowo i gwarantujące bezpieczeństwo. Umożliwia ono tworzenie i utrzymywanie w ruchu portali firmowych i grup witryn produktowych, aktywnie wspomagając komunikację firm i marek. Technologia pozwala na gromadzenie danych z zachowaniem compliance. Umożliwia budowę najlepszych w Europie newsroomów, systemów prasowych i serwisów relacji inwestorskich.

Wysokie standardy oferowanych rozwiązań netPR.pl potwierdziła międzynarodowymi certyfikatami:  ISO/IEC 27001:2013, ISO/IEC 27017:2015 oraz ISO/IEC 27018:2019, dotyczącymi  bezpieczeństwa przetwarzania informacji (w tym danych osobowych) w chmurze.

Oprogramowanie spełnia wymagania korporacyjne, ale jest dostępne dla każdej firmy.

Zobacz na nasze certyfikaty