Komunikuj w języku ukraińskim

Komunikuj w języku ukraińskim

co nowego
Krzysztof Stasiełowicz

Krzysztof Stasiełowicz

Ostatnie dwa tygodnie zmieniły bardzo wiele w naszym życiu, ale jeszcze więcej w życiu milionów naszych wschodnich sąsiadów. Do Polski trafiło już około 1,5 mln uchodźców, a liczba ta ciągle rośnie, stwarzając nieraz pilną konieczność komunikowania się w języku ukraińskim. 

 

Polski internet szybko zareagował na nową sytuację w naszym kraju. Pojawiły się polskie gazety w języku ukraińskim, telewizja, darmowe usługi finansowe oferowane przez banki na terenie Polski. Placówki medyczne otwierają się na darmową pomoc ludziom potrzebującym, a pracodawcy zaczynają procesy rekrutacyjne. 

netPR.pl wychodząc naprzeciw potrzebom polskich firm i instytucji, które chcą komunikować się w języku ukraińskim, dodał obsługę tego języka w swoich narzędziach. Język ukraiński będzie kolejnym - 18 językiem, w którym będzie możliwa komunikacja oraz realizacja witryn internetowych. 

Obsługę komunikacji w języku ukraińskim w narzędziach wysyłkowych dodajemy wszystkim zainteresowanym tą funkcjonalnością bez dodatkowych opłat - napisz do nas na support@netpr.pl

W przypadku chęci budowy sekcji z komunikatami po ukraińsku w obrębie twojej witryny (newsroomu, biura prasowego) lub pełnoprawnej wersji ukraińskiej twojego serwisu, również zapraszamy do kontaktu na support@netpr.pl w celu ustalenia szczegółów.


netPR.pl spółka z o.o.  jest firmą technologiczną, która pomaga wdrażać rozwiązania w chmurze. Udostępnia oprogramowanie efektywne biznesowo i gwarantujące bezpieczeństwo. Umożliwia ono tworzenie i utrzymywanie w ruchu portali firmowych i grup witryn produktowych, aktywnie wspomagając komunikację firm i marek. Technologia pozwala na gromadzenie danych z zachowaniem compliance. Umożliwia budowę najlepszych w Europie newsroomów, systemów prasowych i serwisów relacji inwestorskich.

Wysokie standardy oferowanych rozwiązań netPR.pl potwierdziła międzynarodowymi certyfikatami:  ISO/IEC 27001:2013, ISO/IEC 27017:2015 oraz ISO/IEC 27018:2019, dotyczącymi  bezpieczeństwa przetwarzania informacji (w tym danych osobowych) w chmurze.

Oprogramowanie spełnia wymagania korporacyjne, ale jest dostępne dla każdej firmy.

Zobacz na nasze certyfikaty