Aktualizacja oprogramowania netPR.pl - porządki w środku lata

Aktualizacja oprogramowania netPR.pl - porządki w środku lata

co nowego
Krzysztof Stasiełowicz

Krzysztof Stasiełowicz

Wraz z najnowszą wersją oprogramowania od netPR.pl, przedstawiamy kilka nowych funkcji, które usprawnią  i uporządkują Twoją pracę.

 

 

Porządki w bloczkach przy tworzeniu kampanii

 

Dla wygody naszych użytkowników wprowadziliśmy nową kategoryzację bloczków, służących do budowy wiadomości w module Komunikator. Zlikwidowaliśmy bardziej skomplikowany podział i od teraz istnieją tylko dwie kategorie - bloczki statyczne oraz bloczki dynamiczne. 

 

bloczki

 

Zobacz jak dużo kontaktów posiadasz w swojej bazie.

 

W ustawieniach konta dodaliśmy nowy wykres, informujący Cię o ilości kontaktów w twojej bazie względem jej pojemności. Pamiętaj, że zawsze możesz powiększyć pojemność swojej bazy kontaktów, w tym celu skontaktuj się z nami, pisząc na support@netpr.pl

 

Limit

Dodatkowo, zamieściliśmy komunikat informujący Cię o zbliżaniu się do limitu pojemności Twojej bazy. Wyświetli się on w module Kontakty po uzyskaniu 90% jej pojemności.

 

komunikat

Po osiągnięciu 100% pojemności komunikat zmieni się na czerwony, informując Cię o zablokowaniu możliwości dopisywania do bazy nowych kontaktów, dopóki nie zredukujesz ich liczby poniżej posiadanego limitu. Funkcjonalność ta blokuje jedynie możliwość ręcznego dodania do bazy (lub importu z pliku) - Twoi subskrybenci będą ciągle to mogli zrobić poprzez formularz rejestracyjny.Abyś tworzył nowe witryny w szybszy sposób

 

Menu

 

Aby ułatwić pracę administratorom tworzącym nowe witryny i strony dodaliśmy funkcjonalności, które na pewno usprawnią i ułatwią ich pracę.

Zrezygnowaliśmy z ustawień języka podczas tworzenia nowego Menu witryny. Dla istniejących już Menu, zniknęły oznaczenia językowe pod postacią flagi, które zostały zastąpione przedrostkiem danego języka. Tworząc nowe Menu, nazwa w całości jest uzależniona od Ciebie.


menu1menu2

 

Szablony stron

 

Tworząc nowy szablon witryny, od teraz nie zapomnisz już o dodaniu strefy zrzutu dla nowych spersonalizowanych elementów danej strony zbudowanej w oparciu o ten szablon. Dodaliśmy komunikat, który poinformuje Cię o braku dodania strefy zrzutu do nowo tworzonego szablonu.

 

Brak strefy zrzutu

 

 


netPR.pl spółka z o.o.  jest firmą technologiczną, która pomaga wdrażać rozwiązania w chmurze. Udostępnia oprogramowanie efektywne biznesowo i gwarantujące bezpieczeństwo. Umożliwia ono tworzenie i utrzymywanie w ruchu portali firmowych i grup witryn produktowych, aktywnie wspomagając komunikację firm i marek. Technologia pozwala na gromadzenie danych z zachowaniem compliance. Umożliwia budowę najlepszych w Europie newsroomów, systemów prasowych i serwisów relacji inwestorskich.

Wysokie standardy oferowanych rozwiązań netPR.pl potwierdziła międzynarodowymi certyfikatami:  ISO/IEC 27001:2013, ISO/IEC 27017:2015 oraz ISO/IEC 27018:2019, dotyczącymi  bezpieczeństwa przetwarzania informacji (w tym danych osobowych) w chmurze.

Oprogramowanie spełnia wymagania korporacyjne, ale jest dostępne dla każdej firmy.

Zobacz na nasze certyfikaty