Aktualizacja oprogramowania netPR.pl - sprawdź pisownię, bądź poinformowany

Aktualizacja oprogramowania netPR.pl - sprawdź pisownię, bądź poinformowany

co nowego
Piotr Ślusarczyk

Piotr Ślusarczyk

Najnowsza aktualizacja Oprogramowania netPR.pl dodaje sprawdzanie pisowni w polach tekstowych oraz wprowadza nowy wygląd powiadomień systemowych. Dużo zadziało się także pod maską systemu.

 

Sprawdzanie pisowni w polach tekstowych

spellcheck

We wszystkich miejscach gdzie w systemie można wprowadzać treści, włączyliśmy sprawdzanie pisowni. Jest to natywny, przeglądarkowy spellchecking, co oznacza, że sprawdzana będzie pisownia w języku oznaczonym jako domyślny w przeglądarce.

 

Nowy wygląd powiadomień z systemu netPR.pl

powiadomienia

Odświeżyliśmy wygląd maili z powiadomieniami z systemu - od dziś o wszystkich zdarzeniach (zgodnie z zaznaczonymi przez siebie preferencjami) nasi użytkownicy będą informowani w mailach wyglądających jak powyżej.

 

Dużo zmian pod maską

Ta aktualizacja przynosi też wiele zmian wewnątrz systemu, których jeszcze publicznie nie widać. Ale obiecujemy - będą duże i pojawią się niebawem!

 


netPR.pl spółka z o.o.  jest firmą technologiczną, która pomaga wdrażać rozwiązania w chmurze. Udostępnia oprogramowanie efektywne biznesowo i gwarantujące bezpieczeństwo. Umożliwia ono tworzenie i utrzymywanie w ruchu portali firmowych i grup witryn produktowych, aktywnie wspomagając komunikację firm i marek. Technologia pozwala na gromadzenie danych z zachowaniem compliance. Umożliwia budowę najlepszych w Europie newsroomów, systemów prasowych i serwisów relacji inwestorskich.

Wysokie standardy oferowanych rozwiązań netPR.pl potwierdziła międzynarodowymi certyfikatami:  ISO/IEC 27001:2013, ISO/IEC 27017:2015 oraz ISO/IEC 27018:2019, dotyczącymi  bezpieczeństwa przetwarzania informacji (w tym danych osobowych) w chmurze.

Oprogramowanie spełnia wymagania korporacyjne, ale jest dostępne dla każdej firmy.

Zobacz na nasze certyfikaty