Centrum pomocy netPR.pl - baza wiedzy dla użytkowników

Centrum pomocy netPR.pl - baza wiedzy dla użytkowników

zrób to lepiej co nowego
Piotr Ślusarczyk

Piotr Ślusarczyk

Ruszamy z centrum pomocy netPR.pl. Pod adresem help.netpr.pl znajdziesz instrukcje obsługi (w tym wideoporadniki) dotyczące Oprogramowania netPR.pl z przejrzystym podziałem na jego komponenty. Poza tym poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) oraz słownik technicznych pojęć.

 

Wyszukaj pożądany temat

wyszukiwanie

Wyszukiwarka w centrum pomocy netPR.pl podpowiada treści - zacznij wpisywać temat, pytanie lub nazwę komponentu, o którym chcesz się czegoś dowiedzieć, a zobaczysz najbardziej trafne wyniki.

 

Skorzystaj z rozbudowanego menu

menu

Jeśli nie chcesz wyszukiwać tematu, wybierz interesującą Cię kategorię na stronie głównej, a następnie skorzystaj z wielostopniowego menu, gdzie znajdziesz wszystkie treści znajdujące się w centrum pomocy netPR.pl.

 

Oceniaj artykuły i zostawiaj sugestie

form oceny

form sugestii

Pod każdą treścią możesz zostawić swoją opinię - ocenić czy artykuł był przydatny, czy nie i dlaczego. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania lub instrukcji, która była Ci potrzebna - daj nam o tym znać w formularzu sugestii nowych treści.

 

 


netPR.pl spółka z o.o.  jest firmą technologiczną, która pomaga wdrażać rozwiązania w chmurze. Udostępnia oprogramowanie efektywne biznesowo i gwarantujące bezpieczeństwo. Umożliwia ono tworzenie i utrzymywanie w ruchu portali firmowych i grup witryn produktowych, aktywnie wspomagając komunikację firm i marek. Technologia pozwala na gromadzenie danych z zachowaniem compliance. Umożliwia budowę najlepszych w Europie newsroomów, systemów prasowych i serwisów relacji inwestorskich.

Wysokie standardy oferowanych rozwiązań netPR.pl potwierdziła międzynarodowymi certyfikatami:  ISO/IEC 27001:2013, ISO/IEC 27017:2015 oraz ISO/IEC 27018:2019, dotyczącymi  bezpieczeństwa przetwarzania informacji (w tym danych osobowych) w chmurze.

Oprogramowanie spełnia wymagania korporacyjne, ale jest dostępne dla każdej firmy.

Zobacz na nasze certyfikaty