Mikołajki w netPR.pl - nowe szablony maili

Mikołajki w netPR.pl - nowe szablony maili

co nowego
Piotr Ślusarczyk

Piotr Ślusarczyk

Z okazji tegorocznych Mikołajek, rozdajemy prezenty w postaci zupełnie nowych szablonów mailowych. Szablony są już dostępne na kontach wszystkich klientów. 

Od dziś tworząc kampanię mailową zobaczysz nowe szablony standardowe:

 • Newsletter (podstawowy)
 • Publikacja (podstawowy)
 • Publikacja (tekstowy)
 • Pusty (podstawowy)
 • Pusty (tekstowy)
 • Wydarzenie (podstawowy)
 • Wydarzenie (tekstowy)

Szablony z dopiskiem (tekstowy) pozwolą wysłać kampanię mailową maksymalnie zbliżoną wizualnie do wysyłki "zwykłego" maila z klienta pocztowego. Mail będzie wyrównany do lewej i z białym tłem Jeśli jednak np. wyślesz informację i dodasz alternatywne formaty tekstowe - pokażą się one jako pliki do pobrania. Tak samo można pokazać załączniki publikacji (opcja domyślnie wyłączona, ale możliwa do włączenia).

Przykład informacji wysłanej na szablonie Publikacja (tekstowy):

mail czysty

Szablony z dopiskiem (podstawowy) to następcy wcześniejszych bardziej graficznych szablonów, z dużymi możliwościami customizacji. Co konkretnie można zmieniać w tych mailach? Odwiedź nasze centrum pomocy, gdzie przygotowaliśmy instrukcję obsługi. Jeśli nie chcesz samodzielnie zagłębiać się w ustawienia maila, zgłoś się na support@netpr.pl - pomożemy dostosować wygląd maila do CI Twojej marki.

Przykład informacji wysłanej na szablonie Publikacja (podstawowy):

mail

Oprócz nowych wyglądów maili, wprowadziliśmy też nowy podział nazewnictwa:

 • Publikacja to szablon dynamiczny, który w kroku po jego wyborze, będzie wymagać zaznaczenia opublikowanej informacji, na podstawie której mail stworzy się automatycznie
 • Wydarzenie to również szablon dynamiczny, który w kroku po jego wyborze, będzie wymagać zaznaczenia opublikowanego wydarzenia, na podstawie którego mail stworzy się automatycznie
 • Pusty to, jak sama nazwa wskazuje, pusty mail bez predefiniowanego ustawienia układu bloczków. Pozwala wystartować od zera przy kreacji kampanii
 • Newsletter to szablon z predefiniowanym klasycznym układem newsletterowym (nadal możliwym do zmiany lub uzupełnienia)

Poniżej pokaz możliwości dostosowania szablonu do potrzeb:

przyklady

 

PS Dotychczasowe szablony standardowe, pozostaną dostępne do końca kwietnia 2024 roku. Do tego czasu możesz korzystać z nich bez przeszkód. Jeśli chcesz je zachować na swoim koncie na zawsze, utwórz na ich bazie szablon firmowy - te nie zostaną wycofane z użytku. Korzystasz z szablonu maila stworzonego na indywidualne życzenie? Nie martw się, te szablony również pozostaną dostępne na Twoim koncie.


netPR.pl spółka z o.o.  jest firmą technologiczną, która pomaga wdrażać rozwiązania w chmurze. Udostępnia oprogramowanie efektywne biznesowo i gwarantujące bezpieczeństwo. Umożliwia ono tworzenie i utrzymywanie w ruchu portali firmowych i grup witryn produktowych, aktywnie wspomagając komunikację firm i marek. Technologia pozwala na gromadzenie danych z zachowaniem compliance. Umożliwia budowę najlepszych w Europie newsroomów, systemów prasowych i serwisów relacji inwestorskich.

Wysokie standardy oferowanych rozwiązań netPR.pl potwierdziła międzynarodowymi certyfikatami:  ISO/IEC 27001:2013, ISO/IEC 27017:2015 oraz ISO/IEC 27018:2019, dotyczącymi  bezpieczeństwa przetwarzania informacji (w tym danych osobowych) w chmurze.

Oprogramowanie spełnia wymagania korporacyjne, ale jest dostępne dla każdej firmy.

Zobacz na nasze certyfikaty