Zostawiaj notatki przy kontaktach, blokuj pliki po określonej dacie - aktualizacja oprogramowania netPR.pl

Zostawiaj notatki przy kontaktach, blokuj pliki po określonej dacie - aktualizacja oprogramowania netPR.pl

co nowego
Piotr Ślusarczyk

Piotr Ślusarczyk

W dzisiejszej aktualizacji oprogramowania netPR.pl oprócz najnowszych łatek bezpieczeństwa oraz zmian optymalizacyjnych pod maską, dodaliśmy kilka zupełnie nowych funkcjonalności. Najbardziej oczekiwane, to możliwość zostawiania notatek na kontaktach oraz możliwość określania daty na pliku, po której plik przestanie być dostępny publicznie.

Notatki na kontaktach

Dziennikarz był na ważnym wydarzeniu lub miał istotną prośbę? Coś zostało obiecane pracownikowi? A może chcesz się czegoś dowiedzieć o danej osobie, a ktoś inny z zespołu to wie i odpowie? Nie ma problemu - od dziś, na każdym kontakcie znajdującym się w systemie, możesz zostawić dowolną notatkę.

notatki puste notatka dodana

Notatki znajdują się nad listami dystrybucyjnymi, do których przypisany jest kontakt. Notatki są powiązane z danym profilem kontaktu, a nie całym kontaktem - jeśli jeden z profili zostanie mu usunięty, usunięte będą też wszystkie notatki, które były z nim powiązane.

 

Blokowanie plików

Od dziś na dowolnym pliku w systemie możesz w prosty sposób w interfejsie wstawić datę, po której plik przestanie być publicznie dostępny (opcja dostępna w szczegółach pliku). Plik nadal będzie dostępny w CMS i możliwy do pobrania przez użytkowników systemu. Publicznie jednak przestanie być dostępny do poglądu i pobrania.

blokowanie pliku

Funkcjonalność może być przydatna jeśli na dany plik obowiązuje czasowa licencja na jego wykorzystanie, albo był to np. regulamin lub taryfa obowiązująca do danej granicznej daty.

 

Inne nowości

Jak zwykle pełen spis nowości, publikujemy w release notes dostępnych w naszym centru pomocy - zobacz wszystkie release notes.


netPR.pl spółka z o.o.  jest firmą technologiczną, która pomaga wdrażać rozwiązania w chmurze. Udostępnia oprogramowanie efektywne biznesowo i gwarantujące bezpieczeństwo. Umożliwia ono tworzenie i utrzymywanie w ruchu portali firmowych i grup witryn produktowych, aktywnie wspomagając komunikację firm i marek. Technologia pozwala na gromadzenie danych z zachowaniem compliance. Umożliwia budowę najlepszych w Europie newsroomów, systemów prasowych i serwisów relacji inwestorskich.

Wysokie standardy oferowanych rozwiązań netPR.pl potwierdziła międzynarodowymi certyfikatami:  ISO/IEC 27001:2013, ISO/IEC 27017:2015 oraz ISO/IEC 27018:2019, dotyczącymi  bezpieczeństwa przetwarzania informacji (w tym danych osobowych) w chmurze.

Oprogramowanie spełnia wymagania korporacyjne, ale jest dostępne dla każdej firmy.

Zobacz na nasze certyfikaty