Wizerunek firmy w sieci - szkolenie

Wizerunek firmy w sieci - szkolenie

z sieci co nowego

Jeśli chcecie się z nami spotkać, a przy okazji zdobyć trochę wiedzy i umiejętności – zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie, które organizujemy wspólnie z Newspoint 27 kwietnia.

„Wizerunek firmy w sieci: wideo, analityka, skuteczne dotarcie do mediów” – bo tak dokładnie brzmi tytuł naszego szkolenia - odbędzie się w Warszawie, w siedzibie firmy Newspoint, tuż obok Placu Bankowego. Co Was tam czeka? Piątka specjalistów, kameralna grupa szkoleniowa (max. 8 osób) i 6 godzin intensywnego szkolenia. Jest na co liczyć.

Ola, Igor i Michał - czyli mocna reprezentacja Newspointa - opowie uczestnikom o narzędziach marketera, analityce danych i potencjale monitoringu w praktyce. Nasza delegacja - Martyna i Justyna - podzielą się doświadczeniem dotyczącym nowoczesnych sposobów dystrybucji informacji, kontaktów z mediami i trendami wideo we współczesnych działaniach public relations.

Szczegóły wydarzenia możecie znaleźć w serwisie Evenea lub na Facebooku. Termin szkolenia już za dwa tygodnie - do zobaczenia na miejscu! :)