Aktualizacja oprogramowania netPR.pl - bezpieczniej, szybciej, z większym wsparciem

Aktualizacja oprogramowania netPR.pl - bezpieczniej, szybciej, z większym wsparciem

co nowego
Krzysztof Stasiełowicz

Krzysztof Stasiełowicz

Gdy aktualizujemy nasze oprogramowanie, oprócz usprawnień niewidocznych gołym okiem, staramy się również poszerzać możliwości użytkowe. Jest tak i tym razem. Wraz z najnowszą wersją oprogramowania od netPR.pl, przedstawiamy kilka nowych funkcji, które usprawnią Twoją pracę.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas pracy administratora, wprowadziliśmy system czasowego podniesienia uprawnień dla paneli Konta oraz Użytkownicy. Do tej pory miało to miejsce tylko podczas korzystania z zakładki Dane osobowe.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, dodatkowo zabezpieczamy te wrażliwe części systemu, na działanie osób nieuprawnionych, w razie np. opuszczenia stanowiska pracy przez administratora bez wylogowania się.

Zrzut ekranu 2021-10-28 o 17 21 32

 

Wygodniejsza praca dla fanów “Jabłek” i nie tylko

Ta funkcjonalność na pewno ucieszy wszystkich użytkowników produktów marki Apple. W najnowszej wersji oprogramowania netPR.pl wprowadziliśmy pełną obsługę plików graficznych z rozszerzeniem HEIC, ponieważ High Efficiency Image Format stał się już standardem dla użytkowników iPhone'a, a zdjęcia nim robione, domyślnie zapisywane są właśnie w tym formacie. 

Dzięki tej zmianie unikniesz konieczności dodatkowego konwertowania swoich zdjęć do formatu np. JPG. Wgrywaj swoje zdjęcia do systemu bezpośrednio ze swojego smartfona, bez marnowania czasu na dodatkowe operacje. 

Zrzut ekranu 2021-10-28 o 17 23 11

 

Automatyzacja dla plików wideo, która oszczędza czas i zasoby

Aby usprawnić Twoją pracę z plikami wideo, wprowadziliśmy automatyczną konwersję do wszystkich wspieranych przez nas formatów. Nie musisz już klikać w pojedyncze pola aby przekonwertować dany plik. System zrobi to za Ciebie automatycznie, natychmiast po wgraniu nowego pliku. Plik zostanie przekonwertowany do formatów MP4 360p, 720p i 1080p oraz mp3.

W ten sposób powstałe wersje plików wideo, nie będą wliczane do zajętości przestrzeni dyskowej przeznaczonej dla Twojego konta.

Zrzut ekranu 2021-10-28 o 17 23 48


netPR.pl sp. z o.o. jest firmą technologiczną, dostawcą oprogramowania w chmurze wspomagającego komunikację firm, marketing, public relations oraz relacje inwestorskie. Firma uzyskała certyfikat ISO/IEC 27001:2013 oraz certyfikaty ISO/IEC 27017:2015 i ISO/IEC 27018:2019, dotyczące bezpieczeństwa przetwarzania danych (w tym danych osobowych) w chmurze.

netPR.pl sp. z o.o. jest właścicielem multimedialnej agencji informacyjnej infoWire.pl.

Zobacz na nasze certyfikaty